Odpluskwianie
Skuteczne zwalczanie pluskiew

Dezynsekcja
Usuwamy karaluchy i inne insekty

Ozonowanie
Skuteczna metoda dezynfekcji

USUWANIE
Alergenów i roztoczy

PROFESJONALNY
sprzęt, wykwalifikowany zespół

OZONOWANIE
Szczecin i okolice

DEZODORYZACJA
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i odorów

OZONOWANIE
Szczecin i Zachodniopomorskie

GRUPA OZONPOL
Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

OZONPOL Szczecin – dezynsekcja, zabiegi zwalczające i usuwające insekty – Szczecin i okolice

 

 

 

Dezynsekcja –  skutecznie usuwamy insekty i szkodniki!

Pozbądź się z nami niechcianych „gości” z domu!

Nasza firma posiada duże doświadczenie w usuwaniu insektów i szkodników. Zabiegi dezynsekcji wykonujemy zarówno w mieszkaniach, domach, zakładach produkcyjnych czy na terenach otwartych.
W praktycznie każdym miejscu wokół nas żyją różne insekty i pasożyty. Na te mniej uciążliwe już praktycznie nie zwracamy uwagi – są one naszymi stałymi współlokatorami. Co jednak zrobić, gdy okaże się, że mamy więcej niechcianych współlokatorów, których chcielibyśmy się pozbyć? Możemy wtedy spróbować swoich sił, jednak zwalczanie robaków jest niezwykle ciężkim procesem. Innym rozwiązaniem jest zwrócenie się do specjalistycznej firmy, która dobierze odpowiednie techniki dezynsekcji i usunie naszych niechcianych gości. W takim momencie warto wezwać właśnie nas.

 

 

 

Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem szkodliwych owadów oraz ich form przetrwalnikowych.

Niejednokrotnie zdarza się tak, że usuną Państwo jedynie dorosłe formy insektów – nie rozwiąże to jednak kompleksowo problemu. Po pewnym czasie pojawią się młode osobniki, które wykluły się z jaj, czy też przeobraziły z larw. Część z tych owadów może budzić w nas obrzydzenie czy strach. O obecności innych dowiemy się dzięki pozostawianym przez nich śladom, czy też np. pojawieniu się wysypki, śladów ugryzień. Wiele z nich wywołuje również choroby, czy długotrwałe uczulenia i alergie. Sprawdź jakie zwalczamy szkodniki – Zobacz nasz katalog insektów.

 

 

 

Jakie insekty zwalczamy?

Sprawdź, czy również zajmujemy się likwidacją Twoich insektów

Wśród najczęściej wykonywanych przez naszą firmę zabiegów możemy wskazać:

Zobacz jakie szkodniki usuwamy

 

 

 

Jeśli masz problem ze szkodnikami, skontaktuj się z nami!

Bezpłatna wycena

 

 

Odpluskwianie pomieszczeń

To nasza specjalność!

Do zwalczania trudnych do zlokalizowania i wyeliminowania pluskiew wymagana jest obszerna, fachowa wiedza, współpraca z klientem i skuteczne rozwiązania – to gwarantuje Tobie nasza firma. Na co dzień zwalczamy pluskwy domowe z mieszkań Klientów w całym województwie zachodniopomorskim, m.in. odpluskwianie Szczecin, odpluskwianie Gryfino, odpluskwianie Police, odpluskwianie Goleniów, odpluskwianie Nowogard, odpluskwianie Pyrzyce, odpluskwianie Myślibórz, odpluskwianie Stargard. Wykonaliśmy ogromną ilość udanych zabiegów odpluskwiania. Dzięki temu doświadczeniu wypracowaliśmy własne metody i konkretne kroki jakie podejmujemy przy odpluskwianiu.

 

 

Odkomarzanie i odkleszczanie

Skutecznie pozbywamy się problemu komarów

Nasza firma zajmuje się również wykonywaniem usług odkomarzania, ale także odkleszczania, czy usuwania różnych meszek i pokrewnych owadów. Insekty te cyklicznie utrudniają przebywanie na podwórkach naszych domów, przydomowych ogrodach, instytucjach publicznych, przedszkolach, czy terenach zielonych – parkach, sadach, lasach. Nasze usługi wykonujemy dla Klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 

 

Gdzie bytują i skąd się biorą insekty?!

Poznaj najczęstsze kryjówki robaków

Większość zwalczanych szkodników preferuje miejsca, w których jest ciemno, niekiedy wilgotno, a dostęp do ich pożywienia jest stosunkowo łatwy. Dlatego też wiele z nich bytuje w naszych kuchniach i łazienkach – gdzie różne zakamarki i szczeliny stwarzają idealne dla nich warunki. Część z insektów potrafi również schować się np. pod obrazami, książkami, czy w naszych półkach. Jeszcze inne za idealne do rozwoju warunki uznają nasze łóżka i kanapy – gdzie, pozostawiamy dużo złuszczonego naskórka i innych składników kurzu. Nie jest również tak, że pojawiające się insekty świadczą o naszym niedbalstwie i niedokładnym sprzątaniu. Insekty mogły zostać przyniesione przez nas np. z hotelu, komunikacji publicznej, wyjazdu służbowego, pracy czy podczas (co zdarza się równie często) zakupów.

 

Insekty najczęściej wybierają: szczeliny między meblami, listwami przypodłogowymi, czy boazerią. Różne gatunki zasiedlają się także w dywanach, ubraniach, w drewnianych elementach mebli, czy nawet w łóżku, pościeli i materacu. Zobacz jak przygotować się do zabiegu usuwania szkodników!

 

 

Metody dezynsekcji – usuwania insektów

Jak wybieramy te właściwe?

Jest wiele metod dezynsekcji, a jeszcze więcej różnych środków chemicznych, owadobójczych. Jak wybrać te właściwe? Które z nich przyniosą największe szanse na zmniejszenie populacji, czy też całkowitą likwidację insektów?

Wśród stosowanych przez naszą firmę metod dezynsekcji są m.in.

  • zamgławianie ULV środkami insektobójczymi,
  • zamgławianie termiczne środkami insektobójczymi,
  • opryski środkami chemicznymi,
  • wykładanie preparatów biobójczych (np. past, żeli),
  • ozonowanie – dezynfekcja,
  • montaż pułapek monitorujących z wabikiem (antrakantem),
  • metody mechaniczne (wytrzepywanie, wyłapywanie, wciąganie, odkurzanie),
  • metody fizyczne (wymrażanie, parowanie gorącą parą, lampy owadobójcze z promieniowaniem UV).

 

Zobacz więcej na temat metod

 

Jak zamówić usługę dezynsekcji?

 

Cennik dezynsekcji Szczecin

Szczegółowy cennik naszych usług dostępny jest w zakładce – Cennik

 

Zwalczanie insektów i szkodników Szczecin

Zwalczanie insektów i szkodników kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego w tym m.in. Gryfina, Polic, Stargardu, Nowogardu, Goleniowa, Pyrzyc. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Polecamy również skorzystanie z naszej usługi darmowej wyceny.

Linia rozdzielająca wpisy