Odpluskwianie
Skuteczne zwalczanie pluskiew

Dezynsekcja
Usuwamy karaluchy i inne insekty

Ozonowanie
Skuteczna metoda dezynfekcji

USUWANIE
Alergenów i roztoczy

PROFESJONALNY
sprzęt, wykwalifikowany zespół

OZONOWANIE
Szczecin i okolice

DEZODORYZACJA
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i odorów

OZONOWANIE
Szczecin i Zachodniopomorskie

GRUPA OZONPOL
Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Zamgławianie termiczne

 

Jest to zabieg podobny do zamgławiania ULV- tu również powstaje mgła. Nie jest to jednak zimna mgła, której możemy używać w każdym pomieszczeniu. Metoda ta polega na podgrzewaniu cieczy z preparatem dezynfekującym do stanu gazowego i jego kondensacji po opuszczeniu urządzenia. W ten sposób środek dezynfekujący dociera do miejsc dezynfekcji.

 

 

 

Zastosowanie zamgławiania termicznego

Metoda ta jest szczególnie polecana do dezynfekcji dużych powierzchni, jak również miejsc otwartych. Alejki parkowe, wiaty przystankowe, place zabaw, siłownie zewnętrzne, pojazdy komunikacji miejskiej czy inne elementy małej architektury mogą być w ten sposób dokładnie dezynfekowane. Taką samą skuteczność uzyskamy w przypadku np. kurników, dużych magazynów, piwnic, zieleńców etc.

Nasi specjaliści mają doświadczenie w stosowaniu tej metody.

 

Dzięki swoim szerokim możliwościom zamgławianie termiczne zaleca się do dezynfekcji:

  • placów zabaw
  • parków – alejek parkowych, ławek, małej architektury
  • chodników i ulic
  • przystanków komunikacji miejskiej
  • siłowni zewnętrznych
  • części zewnętrznych budynków
  • kurników i obiektów gospodarskich
  • dużych magazynów

Nie wszystkie preparaty dezynfekujące nadają się do zastosowania w tej metodzie. Z uwagi na termiczne źródło ciepła i osiąganą temperaturę część preparatów może ulegać dezaktywacji i stawać się jedynie nieskutecznym wodnym opryskiem. Dlatego należy przy tej metodzie dokładnie dobierać środki w taki sposób, by wysoka temperatura nie była dla nich przeszkodą. Tego mogą dokonać dla Państwa nasi przeszkoleni pracownicy, którzy korzystając z profesjonalnego sprzętu i preparatów skutecznie przeprowadzą cały proces dezynfekcji.

 

 

Jak zamówić usługę?

 

Linia rozdzielająca wpisy

 

Szybka realizacja usługi

Większość zleceń jesteśmy w stanie zrealizować w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Nasze działania realizujemy zależnie od możliwości dopasowania się do godzin działania danego zakładu/Zleceniodawcy. W przypadku nagłych, pilnych zleceń jesteśmy w stanie podjąć działania natychmiastowo- niezależnie od pory dnia. Nasze usługi świadczymy nie tylko w ciągu dnia, lecz również w weekendy, czy w nocy. Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się! Wyślij do nas maila, lub zadzwoń do nas!

 

 

Certyfikat i Protokół

Po wykonanej usłudze dezynfekcji otrzymają Państwo Certyfikat potwierdzający przeprowadzony proces dezynfekcji oraz szczegółowy Protokół. Wystawiamy również faktury VAT.

Protokół zawiera ważne informacje, które mają wpływ na proces skutecznej dezynfekcji m.in. zastosowaną metodę dezynfekcji, osiągnięte stężenia preparatów dezynfekujących, parametry środowiskowe, czas trwania zabiegu, czy dalsze wskazówki i zalecenia.

 

 

Zamgławianie termiczne Szczecin i okolice

Usługi zamgławiania termicznego kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego w tym m.in. Gryfina, Polic, Stargardu, Nowogardu, Goleniowa, Pyrzyc. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Polecamy również skorzystanie z naszej usługi darmowej wyceny.

Linia rozdzielająca wpisy