Odpluskwianie
Skuteczne zwalczanie pluskiew

Dezynsekcja
Usuwamy karaluchy i inne insekty

Ozonowanie
Skuteczna metoda dezynfekcji

USUWANIE
Alergenów i roztoczy

PROFESJONALNY
sprzęt, wykwalifikowany zespół

OZONOWANIE
Szczecin i okolice

DEZODORYZACJA
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i odorów

OZONOWANIE
Szczecin i Zachodniopomorskie

GRUPA OZONPOL
Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Cennik deratyzacji – Szczecin i Zachodniopomorskie

 

Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Koszt deratyzacji m.in od metody zwalczania. Kluczowy wpływ na wycenę ma wielkość obiektu i terenu. Im większy jest obiekt / obszar, tym więcej należy zamontować punktów deratyzacji. Cyny usług deratyzacji wykonywanych przez naszych techników zaczynają się od około 300,00 zł. 

W celu szczegółowej wyceny prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem: 517-414-863, poprzez wiadomość e-mail na: kontakt@ozonpol.pl lub formularz kontaktowy.

 

 

Chcesz poznać indywidualną ofertę? Skontaktuj się z naszym biurem!

 

 

Dojazd do Klienta

  • W obrębie Szczecina i okolic dojazd do klienta jest bezpłatny.
    Dojazd bezpłatny obejmuje wszystkie lokalizacje w promieniu około 12 km od centrum Szczecina m.in. Pilchowo, Wołczkowo, Bezrzecze, Skarbimierzyce, Mierzyn, Stobno, Przylep, Ostoja, Będargowo, Warzymice, Przecław.
  • Dojazd powyżej powyższego obszaru: płatny. Wycena indywidualna w zależności od odległości.

 

*Podane ceny są cenami brutto.

 

 

*Wystawiamy faktury VAT.

*Płatność za usługę można dokonać gotówką w dniu zlecenia lub przelewem bankowym. Nie przyjmujemy płatności kartą bankową.

*Usługi deratyzacji wykonujemy w różnych obiektach, w tym m.in. mieszkaniach, domach, lokalach usługowych, lokalach biurowych, zakładach produkcyjnych, halach przemysłowych, halach magazynowych, hotelach, hostelach, airbnb, sanatoriach, pensjonatach, restauracjach, osiedlach, obiektach użyteczności publicznej (np. bibliotekach, urzędach, domach kultury, świetlicach), częściach zewnętrznych budynków.

*Podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Końcowa cena oferty wyliczana jest indywidualnie, w oparciu o szczegółowe ustalenia Zlecającego oraz wykonawcy.

 

Jak zamówić usługę?

 

Opinie naszych Klientów!

Poniżej prezentujemy opinie Klientów na temat usług wykonywanych przez naszą firmę.

 

Ozonpol