Odpluskwianie
Skuteczne zwalczanie pluskiew

Dezynsekcja
Usuwamy karaluchy i inne insekty

Ozonowanie
Skuteczna metoda dezynfekcji

USUWANIE
Alergenów i roztoczy

PROFESJONALNY
sprzęt, wykwalifikowany zespół

OZONOWANIE
Szczecin i okolice

DEZODORYZACJA
Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i odorów

OZONOWANIE
Szczecin i Zachodniopomorskie

GRUPA OZONPOL
Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Ikona hotele- ozonowanie

Oferta specjalna dla hoteli i innych obiektów noclegowych

 

Wychodząc naprzeciw nowym przepisom wprowadzonym przez rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r., oferujemy Państwu nawiązanie kompleksowej współpracy przy spełnieniu wytycznych Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego z 28 kwietnia 2020 r.  na terenie Państwa obiektów hotelarskich.

 

Hotele, hostele, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wczasowe, obiekty hotelarskie i noclegowe mogą od 4 maja br. funkcjonować w nowej rzeczywistości. Wielu właścicieli zastanawia się jak spełniać wytyczne, by móc w miarę normalnie świadczyć swe usługi.

Dlatego też postanowiliśmy wystąpić do Państwa ze specjalną ofertą, która będzie odpowiedzią na to, co zawierają wspomniane wcześniej rozporządzenia.

 

Wśród punktów dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa w obiekcie znajdziemy m.in. dwa zapisy:

14. Po każdym kliencie zaleca się rutynowe sprzątniecie pokoju i dezynfekcję wszystkich powierzchni dotykowych (w tym oparcia krzeseł), sprzętu (np. piloty) i łazienki oraz gruntowne wywietrzenie pomieszczenia, albo po sprzątnięciu pomieszczenia – dokonanie ozonowania/ zamgławiania/ dekontaminacji z użyciem innych dedykowanych technologii.

[…]

18. W miarę możliwości systematyczne wietrzenie wszystkich pomieszczeń hotelu/obiektu/pensjonatu bądź ozonowanie (lub dekontaminacja w innej dostępnej technologii) powierzchni wspólnych, w wyznaczonych zakresach czasowych.

Spełnienie tych i pozostałych wytycznych stawianych przed Państwa obiektami jest niemałym wyzwaniem. Dlatego też oferujemy Państwu specjalny pakiet pomocowy.

 

 

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy Państwu:

  • Wykonywanie regularnych usług dezynfekcji i ozonowania pokoi oraz powierzchni wspólnych obiektu.

Oferujemy Państwu usługę polegającą na wykonywaniu świadczeń w określonym przez Państwa czasie. Wystarczy, że przekażą nam Państwo informację dotyczącą wykwaterowania się z pokoju przez gości hotelowych, a my wykonamy niezbędne usługi dezynfekcji i ozonowania pokoju. Wszystko wykonamy tak, by pokój mógł być dostępny po kilku godzinach ponownie do wynajęcia.

 

 

  • Dokonywanie rozliczenia wykonywanych usług i płatności raz w miesiącu.

Z uwagi na dynamiczność sytuacji i jej rozwój, jesteśmy świadomi, że nie są w stanie określić Państwo ile razy w ciągu miesiąca będzie konieczne wykonanie usług dekontaminacji wynajmowanych pokoi. Dlatego też proponujemy Państwu podjęcie współpracy z naszą firmą, a następnie rozliczanie wykonanych usług w ujęciu miesięcznym. Na tej podstawie wystawimy Państwu fakturę za całość wykonanych usług wraz z ich zestawieniem– to rozwiązanie generujące mniej formalności i ograniczające do minimum podejmowane działania księgowe.

 

 

  • System rabatowy zależny od ilości wykonywanych usług.

W związku z sytuacją, jaka nastąpiła w naszym kraju, chcemy zachęcić Państwa do zwiększania bezpieczeństwa przebywających w Waszych obiektach klientów i skorzystania z naszych usług. Już na etapie nawiązania współpracy otrzymują Państwo 20% rabatu na nasze usługi. Udzielony rabat na nasze usługi będzie następnie zwiększał się– w zależności od ilości usług, jakie w miesięcznym rozliczeniu zlecą Państwo.

 

 

  • Dokumenty potwierdzające świadczenie danych usług.

Po każdej usłudze wystawimy Państwu zaświadczenie poświadczające jej wykonanie, zawierające opis podjętych działań. Każdy przedsiębiorca otrzyma od nas również stosowny certyfikat poświadczający podjętą współpracę i wykonywanie dezynfekcji pokoi po każdym wynajęciu.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym biurem!